Pagina 1 van 1

Mitsubishi Outlander interessant om aan te schaffen

Geplaatst: 18 sep 2020, 18:09
door charlie_charlie10
Ik zit op dit moment te overwegen een Mitsubishi Outlander van eind 2015 (face lift model) aan te schaffen.

Ik rijd de auto particulier en maak max 20000 km per jaar. De meeste ritten zullen tussen de 50 en 100 km enkele afstand of naar vakantie (wintersport) zijn.

Is een PHEV in bovenstaande gevallen interessant, of kan ik toch beter gaan kijken voor een Nissan X-trail op benzine?

Wat zijn echt dingen waarop ik moet letten bij de eventuele aanschaf van een Mitsubishi van eind 2015? De auto die ik op het oog heb heeft ca 73000 km gemaakt en komt uit België.

Re: Mitsubishi Outlander interessant om aan te schaffen

Geplaatst: 18 sep 2020, 20:09
door JohanvdH
Overwegingen:
MRB is nog halftarief dus dat kan schelen tov de Nissan.
Verbruik hangt af van je rechtervoet.
Kan je thuis laden?

Heb je speciale opties die je graag in je auto wil zien (adaptive cruise control of een standkachel bijvoorbeeld).
De uitvoeringen in Belgie zijn soms niet gelijk aan die in Nederland.

Re: Mitsubishi Outlander interessant om aan te schaffen

Geplaatst: 20 sep 2020, 18:09
door vulcan750
Als je beheerst rijd en je redelijk aan de max. snelheden houdt, kan je haast niet goedkoper rijden. (vergeleken met benzine equivalent)
Met een goede batterij en max.100km/u kan je op 50km gemakkelijk toe met één litertje benzine naast het electrisch verbruik. Op 100km ongeveer 4 liter benzine.